На кафедрі кримінального права і кримінології факультету № 1 проведено спільне засідання наукового гуртка кафедри та гуртків споріднених кафедр юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна: кримінально-правових дисциплін та міжнародного і європейського права. Під час заходу курсанти та студенти обговорювали актуальні питання нормотворення та правозастосування в межах наукової теми «Новели кримінального права: міжнародні та національні особливості».

У процесі наукової дискусії та обговорення тематики круглого столу було висвітлено окремі проблеми імплементації у національне кримінальне законодавство норм міжнародного права, упровадження інституту кримінальних проступків, актуальні проблеми відповідальності за домашнє насильство тощо.