Старшим викладачем кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світланою Петровською у рамках вивчення дисципліни «Страхування» для студентів третього курсу денної форми навчання було організовано проведення лекції за участю директора Східного регіонального офісу страхової компанії «ПЗУ Україна» Надії Іваницької.

Надія Володимирівна провела лекцію на тему «Галузі страхування та їх економічне призначення. Розповсюджені види страхування». Доповідач розповіла студентам про специфіку кожної галузі страхування та їх особливості, назвала найбільш розповсюджені види страхування, поділилася досвідом практичної діяльності страхової компанії, а також навела конкретні приклади по виплатах за страховими випадками.

Тема заняття викликала жваву дискусію й численні запитання від студентів. Авторська презентація та наочний допоміжний матеріал забезпечили активне сприйняття студентами викладеної інформації.

Сумська філія ХНУВС