Студенти-психологи факультету № 6 Катерина Рєзчік, Карина Верховодова, Оксана Золотова та Юлія Пугач відвідали інтерактив «Асертивність: як захистити власні інтереси», що проходив у Центрі гендерної культури. Автором і ведучою заходу стала астро-психолог, психотерапевт з 20-ти річним стажем, викладач психології, тренерка та експертка з психологічної безпеки Юлія Кобікова.

Питання, які розглядалися під час інтерактиву: що таке асертивність; агресія – якою вона буває; асертивні права особистості; протистояти насильству можна, але як. Програмою заходу було передбачено проведення міні-лекції та практикуму – тести, кейси, вправи і, як завжди, відповіді на практичні запитання. Студенти дізналися як ефективно захищати й відстоювати свої інтереси у  комунікаціях, у відносинах, а також навчилися розпізнавати способи позбавлення прав і маніпуляції.  Участь в інтерактиві для студентів забезпечила доцентка кафедри соціології та психології факультету № 6 кандидатка психологічних наук Яна Пономаренко.