На базі «Гендерного Відкритого Університету» студенти-психологи 3 та 4 курсів разом із доцентами кафедри соціології та психології факультету № 6 Наталією Гресою, Аллою Шиліною  та професором кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлією Загуменною продовжили навчання  за програмою «Гендерна культура і грамотність – твій крок у майбутнє».  Заняття були  спрямовані на вивчення впливу гендерних стереотипів на світогляд  людини, комплексну сексуальну освіту та її можливості. Під час бінарних занять були розглянуті наступні питання: стереотипи як система поведінкових приписів, взірців, моделей поведінки; трансформація традиційної системи гендерних ролей та проблема гендерного самовизначення. Під час занять студенти також детально розглянули аспекти сексуального та репродуктивного здоров'я у різні вікові періоди та потреби дітей і молоді в охороні сексуального та репродуктивного здоров'я.