«Герої не вмирають. Просто йдуть...», – цими словами розпочалося урочисте засідання круглого столу наукового гуртка кафедри українознавства факультету № 2, яке було приурочене до відзначення Дня Гідності та Свободи. Як і вся наша країна, викладачі кафедри та курсанти – члени наукового гуртка – пригадали події, що були вписані кривавими літерами до книги історії України та назавжди змінили кожного з нас, події, що отримали назву «Євромайдан», а пізніше – Революція Гідності. Учасники круглого столу в своїх доповідях не лише розповіли про останні місяці 2013 та перші місяці 2014 років, пригадали та вшанували пам'ять загиблих героїв, але й зробили історичні екскурси, провівши паралелі між минулим та сучасним, дали власні оцінки. Наприкінці засідання курсантка 1 курсу факультету № 4 Аміна Головня прочитала написаний нею вірш про події на Сході України.