Студенти 3 курсу факультету № 6 (групи Ф-6-ПЗдср-17-2, Ф-6-ПЗдср-17-3 та Ф-6-ПЗдср-17-4) разом із доцентом кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Іриною Василько, доцентом кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Андрієм Денисовим та викладачем кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Дар’єю Кригіною відвідали комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна лікарня № 14 ім. проф. Л.Л. Гіршмана» Харківської міської ради.

Провідні спеціалісти лікарні провели для студентів університету лекцію, під час якої молодь отримала правові знання щодо актуальних аспектів медичного права, особливостей здійснення медичної реформи в Україні, діяльності лікарні як суб’єкта господарювання, прав та обов'язків лікаря й пацієнта, надання медичних послуг іноземним особам тощо, а також ознайомили з музеєм лікарні. Студенти отримали багато нової та корисної інформації.