З нагоди 25-річчя Харківського національного університету внутрішніх справ кафедра українознавства факультету № 2 презентувала університетській бібліотеці новий навчальний посібник «Методологія дисертаційного дослідження. Мовні особливості наукового стилю», підготовлений доктором філологічних наук, професором Ігорем Чорним, кандидатом філологічних наук, доцентом Вікторією Перцевою та старшим викладачем Інною Голопич.
Оскільки практика написання змістовного, зрозумілого й переконливого наукового тексту розпочинається з перших студентських робіт і не закінчується ніколи, посібник може бути корисним і студентові, який готує свою першу доповідь, і молодому науковцеві, який працює над дисертаційним дослідженням, і обізнаному фахівцеві, який пише наукову статтю.