Курсант 4 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Найда взяв участь у міжнародній програмі «Lend a hand» у м. Мейроніс (Литва). Програма була організована в межах Erasmus+ за підтримки Європейської комісії.
Учасниками програми стали 32 представники Греції, Іспанії, Італії, Литви, Латвії, Польщі та України. Заняття у рамках програми були присвячені контролю над емоціями, стресостійкості, соціальній активності та практикам неформальної освіти. У рамках програми були організовані заняття із учнями школи міста Ігналіна (Литва), на яких учасники провели для школярів квести, ігри та змагання.
У рамках програми проводилися культурні вечори, де кожна національна команда презентувала власну країну, її культуру, традиції та досягнення.