"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Шановні колеги!

Чверть століття — саме стільки яскравою зіркою на видноколі української вищої освіти сяє наш славетний Університет, який за цей час підготував для національної правоохоронної системи понад 50 тисяч випускників. 
Потужний освітній науково-дослідницький центр сьогодні, на моє глибоке переконання, є флагманом у створенні міцного теоретико-практичного підґрунтя для реалізації реформи правоохоронної системи за всіма найвищими європейськими і світовими стандартами.
За 25 років у стінах Університету сформувалося багато видатних особистостей, які уславлювали і продовжують звеличувати нашу державу, невідступно орієнтуючись по життю на слова, викарбувані на стязі нашої Альма-матер — «Знання. Закон. Честь».
ХНУВС — це не просто абревіатура, це — бренд, знак найвищої якості, уособлення гармонійного, вишуканого поєднання найкращих традицій і ефективних новацій. За кожним досягненням стоїть копітка, невтомна, щоденна праця і головне — люди, які присвятили свої життя створенню та втіленню 25-річної Стратегії Успіху. Безмежно вдячна засновнику, фундатору і одвічному натхненнику Університету Олександру Марковичу Бандурці і всім ректорам, які продовжили і продовжують цей шляхетний поступ: Сергію Миколайовичу Гусарову, Валерію Васильовичу Сокуренку, Дмитру Володимировичу Швецю, а також всьому науково-педагогічному складу, командирам і наставникам.
Мені дуже приємно, що літопис нашого Університету постійно заповнюється новими яскравими сторінками, за кожним рядком яких стоїте ви. Попереду — багато надзвичайно важливих завдань і викликів, які постають перед нашим колективом. Впевнена, ми із гідністю, так само, як це було протягом усіх попередніх 25 років, впораємося з ними. По-іншому і бути не може, адже ми усвідомлюємо відповідальність перед нашим народом і Україною.
У добру путь! Всім міцного здоров’я і нових звершень!

Голова Наглядової ради ХНУВС                               Ірина ЄФРЕМОВА