Доценти кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 Юлія Перерва, Кристина Кисильова та Олександр Железов провели профорієнтаційні зустрічі зі студентами Харківського індустріально-педагогічного технікуму та Державного вищого навчального закладу «Харківський коледж текстилю та дизайну».

Під час профорієнтаційних бесід студенти закладів освіти були ознайомлені з інформацією про факультети та  спеціальності, за якими навчаються студенти та курсанти, про умови та особливості вступу до університету у 2020 році, а також про дію підготовчих курсів, роботу військової кафедри вишу. Представники університету також розповіли про змістовне дозвілля студентів, про сучасні й комфортні побутові умови у гуртожитках, де мешкає молодь. Наприкінці зустрічей представники університету відповіли на численні запитання юнаків і дівчат.