Шановні колеги!

Виповнилося 25 років із дня створення Харківського національного університету внутрішніх справ — унікального багатопрофільного закладу вищої освіти МВС України.
За ці роки поліцейський виш став одним із центрів правоохоронної науки нашої незалежної Української держави, розвинув попри всі соціально-економічні труднощі міцну матеріально-технічну базу, став взірцем підготовки поліцейських нової генерації, самовідданого наукового пошуку, професіоналізму найвищого ґатунку, бездоганного несення служби та формування в очах громадськості образу захисника правопорядку, пріоритетом якого є захист прав і свобод громадян.
25 років — порівняно невеликий проміжок часу діяльності університету, але здобутки його працівників і випускників є вагомими. Захищені сотні дисертаційних досліджень з актуальних проблем правоохоронної діяльності, видано тисячі наукових та навчально-методичних праць, підготовлено численні пропозиції, спрямовані на вдосконалення чинного законодавства.
Я вдячний долі за те, що пов’язала мене саме з цим закладом освіти. Роки, які я присвятив викладацькій роботі, а згодом посаді проректора, стали одними з найяскравіших і незабутніх сторінок мого життя, сповнених професійного зростання, набуття досвіду й особистісного росту.
Пишаюся тим, що був причетним до виховання правоохоронців нової генерації — чесних, мужніх, відданих обраній професії та службовому обов’язку.
Упевнений, що їх служба Україні примножить славу університету та правоохоронних органів нашої держави!
Бажаю колективу Харківського національного університету внутрішніх справ подальшої плідної праці, творчої наснаги, міцного здоров’я, миру та злагоди!

Слава Україні!

Народний депутат України                       Олександр БАКУМОВ