"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Шановний пане Ректоре!

Шановні викладачі й студенти!

Дорогі друзі!

Я щиро вдячний за запрошення на урочисте свято Вашого надзвичайно важливого університету. Поліція – це служба, яка вимагає різноманітних навичок і здібностей: добрих знань із права, високого рівня підготовки, стійкості до стресу, здатності швидко приймати рішення та справлятися з найскладнішими ситуаціями. Не кожен може нести цей тягар відповідальності. Тому ті, хто обрав цю непросту професію, заслуговують на найвищу повагу та визнання.
Жодна держава не буде функціонувати належним чином без поліції. Саме тому у Ваше свято бажаю всім студентам, майбутнім поліцейським, та їхнім викладачам наполегливості та успіху. Ваша служба вимагатиме відданості, самопожертви та серця, покладених на вівтар щоденних завдань. Проте Ви будете захищати свої цінності та захищати безпеку громадян. Я дуже радий, що у Вашому університеті працює і польсько-український центр, де можна познайомитися з Польщею та польською мовою. Сьогоднішній світ – це одне глобальне село: від Варшави до Харкова ми можемо дістатись лише за дві години. З кожним роком ми помічаємо все більше туристів з Польщі, в цьому випадку знання мови працівниками поліції дуже важливе.
Пані та панове, шановні друзі, з нагоди Вашого свята бажаю Вам здійснити всі мрії та бажання, досягти поставлених цілей, міцного здоров’я, багато задоволення від Вашої роботи та почуття добре виконаного обов’язку. Найкращі побажання також Вашим близьким, які завжди підтримують Вас у важкі часи. Генеральне консульство Польщі у Харкові завжди є Вашим другом, відкритим до співпраці. Від імені всіх співробітників нашої установи ще раз вітаю Вас із 25-річчям Вашого славетного університету!

З повагою

Генеральний консул                                          Януш Яблонський