Студенти-психологи 3 та 4 курсів Харківського національного університету внутрішніх справ разом з доцентами кафедри соціології та психології факультету № 6 Наталією Гресою, Аллою Шиліною та професором кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлією Загуменною продовжили навчання  за програмою «Гендерна культура і грамотність – твій крок у майбутнє».

Заняття відбулися на базі «Гендерного Відкритого Університету» й були спрямовані на формування гендерної культури та  грамотності людини в сучасному суспільстві. Під час бінарних занять була розглянута гендерна культура й грамотність на прикладі Швеції, а також специфіка українського  суспільства на шляху до гендерної рівності: від законодавства до позитивних змін.