З нагоди 25-річчя Харківського національного університету внутрішніх справ до бібліотеки продовжують надходити книжкові дарунки від університетської спільноти.

Старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності кандидат юридичних наук, капітан поліції Євгенія Гладкова презентувала від імені кафедри кримінального права та кримінології сучасне навчальне видання «Кримінальне право України. Загальна частина».

У навчальному посібнику розглядаються основні питання навчальної дисципліни  «Кримінальне право України. Загальна частина». У виданні використано актуальні нормативні акти й судову практику з урахуванням перспективи запровадження інституту кримінальних проступків.

Подаровані книги (10 примірників) будуть задіяні у навчальному процесі та стануть у нагоді і в науковій діяльності.

Бібліотека запрошує ознайомитися з новими надходженнями.