У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся круглий стіл «Зміна законодавства про працю: лібералізм чи консерватизм?», який був організований завідувачем кафедри юридичних дисциплін Оксаною Панасюк, доцентом цієї ж кафедри Наталією Дуравкіною та студентами – членами наукового студентського гуртка «Трудового, аграрного, земельного адміністративного, господарського та фінансового права».

У світі майбутніх змін трудового законодавства учасниками круглого столу були обговорені нагальні теми, за якими підготували доповіді студенти 4 курсу Сумської філії ХНУВС – «Трудові відносини: нові виклики та можливості» (Дарина Бут),«Деякі питання здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю» (Дмитро Кубишкін), «Врахування положення директиви Ради ЄС при розробці нового Трудового кодексу» (Іван та Ілля Ткаченки).

Сумська філія ХНУВС