Студенти-магістри факультету № 6 разом з доцентом кафедри правового забезпечення господарської діяльності Валентиною Жорнокуй та професором кафедри правового забезпечення господарської діяльності Юлією Кириченко відвідали Харківський міський центр зайнятості.

Для студентів провели екскурсію центром зайнятості,під час якої вони ознайомилися з роботою відділів, їх функціями та основними завданнями. Провідний фахівець з профорієнтації Харківського міського центру зайнятості Наталія Поставна провела для студентів тренінг «Побудова кар'єри»,  де розглядалися питання вибору місця роботи, складання резюме, особливості побудови успішної кар’єри. Проведений захід став корисним для студентів, які отримали багато нової та необхідної інформації.