На базі «Гендерного Відкритого Університету» студенти-психологи 3 та 4 курсів разом із доцентами кафедри соціології та психології факультету № 6 Наталією Гресою, Аллою Шиліною та професором кафедри теорії та історії держави і права факультету факультету № 1 Юлією Загуменною ознайомилися з програмою набору на курс «Гендерна культура і грамотність – твій крок у майбутнє». Заняття спрямовані на здобуття знань про розподіл гендерних ролей у сучасному житті, про очікування та виклики, що постають перед жінками й чоловіками в суспільстві рівних можливостей.

Отримані під час навчання практичні вміння  дозволять кваліфіковано, свідомо впливати на систему гендерних відносин в особистому житті та в професійній діяльності.