Кафедрою іноземних мов факультету № 1 проведено перший тур дебатів «Чи заборонити клонування? Чи має бути евтаназія легалізована?». У дебатах взяли участь вісім команд  – 24 курсанти першого та другого курсів факультетів №№ 1–4.

За результатами конкурсу у другий тур вийшли чотири команди. У складі першої команди, яка продемонструвала найкращі результати, набравши 85 балів, курсанти 2 курсу факультету № 2 Кирило Кудін, Анастасія Дорош, Марія Кревська. Друга команда набрала 80 балів. У її складі – курсанти 2 курсу факультету № 4 Владислав Гуділін, Юрій Головань, Ілля Казмирчук. Третя команда набрала 75 балів. Її представники – курсанти 2 курсу факультету № 2 Марія Беглецова, Власта Нечаєва, Максим Курасов. У складі четвертої команди, на рахунку якої 75 балів, курсанти 2 курсу факультету № 2 Руслан Чубенко, Данило Гулак, Юрій Рескаленко.