Під час ранкового шикування особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося нагородження спортсменів, які стали переможцями змагань у різних видах спорту.

Ректор університету Дмитро Швець вручив медаль та сертифікат курсанту факультету № 1 Артему Новікову, який зайняв ІІІ місце у чемпіонат світу з грепплінгу у м. Баку (Азербайджан). Вручено нагороду й збірній команді вишу, яка посіла ІІ місце у чемпіонаті ХОО ФСТ «Динамо» України з настільного тенісу. Харківський національний університет внутрішніх справ на змаганнях представляли: фахівець факультету № 2 старший лейтенант поліції Дмитро Бондаренко, курсанти 3 курсу факультету № 2 Дмитро Сергієнко, Владислав Сергієнко, курсант 4 курсу цього ж факультету Олександр Слободяник. Курсант 1 курсу факультету № 4 Станіслав Плисько взяв участь у відкритому чемпіонаті України серед ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, УФК та СК серед дорослих, юніорів, кадетів та юнаків з таеквондо, який проходів у м. Львів. За результатами змагань у ваговій категорії 68 кг він посів ІІ місце.

Ректор університету привітав спортсменів, побажав їм успіхів, нових досягнень і перемог у навчанні та спорті.