Курсанти факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ та старший викладач кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки цього ж факультету майор поліції Олексій Рвачов взяли участь у конференції «OWASP Kharkiv Conference | vol.2», що була присвячена проблемам безпеки програмного забезпечення.

Участь у конференції взяли розробники програмного забезпечення, інженери з автоматизації, фахівці з інформаційної безпеки, студенти закладів вищої освіти Харкова та інших міст. Спікерами виступили вітчизняні науковці, фахівці-практики – працівники провідних міжнародних ІТ-компаній та України. У своїх доповідях вони наводили приклади як з власного досвіду, так і досвіду закордонних фахівців.

Конференція була організовано спільнотою OWASP Kharkiv, яка є частиною міжнародної спільноти OWASP (Open Web Application Security Project), що включає в себе корпорації, освітні організації і приватні особи з усього світу.