Представники факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ –  декана факультету Оксана Брусакова, фахівець Дар’я Балаш, студентки Ольга Лактіонова та Ольга Савостіна разом із представниками Харківського Слобожанського козацького полку ім. Івана Сірка відвідали «Харківську санаторну школу № 11» Харківської обласної ради. Проведено було захід «Від вільного козацтва до ХНУВС», який було присвячено 25-річчю Харківського національного університету внутрішніх справ.

Під час заходу школярам розповіли про історію виникнення українського козацтва, про козацькі традиції. Дар’я Балаш як представник Харківського Слобожанського козацького полку ім. Івана Сірка продемонструвала володіння козацькою зброєю. Школярам також розповіли про Харківський національний університет внутрішніх справ, про спеціальності, за якими готують поліцейських, про переваги навчання у виші та відповіли на численні запитання.