Ректор університету Дмитро Швець, перший проректор Сергій Бортник, проректори Михайло Бурдін, Анатолій Клочко зустрілися з представниками курсантсько-студентського самоврядування у тому числі й відокремлених підрозділів Харківського національного університету внутрішніх справ – Сумської філії та Кременчуцького льотного коледжу.

Дмитро Володимирович ознайомив молодь з університетом, розповів про цілі та плани на майбутнє. Ректор наголосив, що Харківський національний університет внутрішніх справ не зупиняється у своєму русі, постійно вдосконалює навчальну та матеріально-технічну базу, оновлює освітні програми, займається науковою роботою. Курсантська та студентська молодь не стоїть осторонь цих процесів. Юнаки і дівчата старанно опановують професію, беруть участь у конкурсах, олімпіадах, стають переможцями й отримують нагороди, торують власний шлях у науку, займаються спортом і творчістю. Ректор зазначив, що керівництво університету робить усе для того, щоб молодь мала належні умови і в навчанні, і в побуті. Дмитро Володимирович підкреслив, що він особисто і керівний склад вишу відкриті для спілкування. Усі питання, що виникають у життєдіяльності закладу освіти, не залишаються поза увагою й вирішуються колегіально. Дмитро Володимирович закликав молодь бути більш активними, виявляти ініціативу та брати на себе відповідальність, а також більше спілкуватися між собою. Хоча структурні підрозділи університету територіально віддалені один від одного, проте завдяки можливостям сучасної техніки, налагоджено відеозв`язок, що дозволяє спілкуватися в онлайн-режимі, брати участь у конференціях, семінарах, інших заходах, обговорювати нагальні питання життєдіяльності. На актуальні питання курсанти та студенти Сум і Кременчуга отримали відповіді під час  зустрічі.