Доцентом кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатом юридичних наук, старшим науковим співробітником, підполковником поліції Валентиною Гончарук для курсантів четвертого курсу факультету № 1 (навчальна група Ф1-402) проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Господарське право» за темою: «Особливості взаємодії слідчих підрозділів та патрульної поліції в службовій діяльності». У занятті взяли участь поліцейський взводу № 1 роти № 1 батальйону Управління патрульної поліції у Донецькій області Департаменту патрульної поліції, капрал поліції Крістіна Глибова; поліцейський сектору реагування патрульної поліції № 4 Добропільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області капрал поліції Ганна Артюхова; поліцейський взводу № 2 роти № 1 батальйону Управління патрульної поліції в Луганській області Департаменту патрульної поліції, рядовий поліції Владислав Бєлашов; поліцейський батальйону Управління патрульної поліції в м. Кременчук, рядовий поліції Єгор Старостенко; поліцейський роти № 1 батальйону № 1 Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції, рядовий поліції Віталій Полтавець.

Заняття відбулося у формі жвавої дискусії. Поліцейські поділилися з курсантами досвідом практичної роботи, продемонстрували фото та відеоматеріали, звернули увагу присутніх на тактику спілкування з громадянами, особливості роботи з документами, розслідування дорожньо-транспортних пригод, злочинів проти власності, сімейного насилля та наркозлочинності. Обговорено було також і численні питання взаємодії підрозділів.