Серед студентів факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено перший етап Х (ювілейного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Його організаторами стали доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін кандидат філологічних наук Михайло Овчинников і старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін кандидат філологічних наук Наталія Кобилко.

Метою конкурсу є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, виховання поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні. Викладачі запропонували студентам написати твір-роздум «Постать Кобзаря в історії світової культури», узявши за основу вислів відомого українського письменника й літературознавця Євгена Сверстюка: «Феномен Шевченка відбиває нашу національну природу, наше світосприйняття і нашу надію на майбутнє. Він символізує душу українського народу, втілює його гідність, дух і пам’ять». Свої міркування учасники повинні були проілюструвати посиланнями на приклади з творів Тараса Шевченка, використовуючи цитати. Журі конкурсу, до складу якого увійшли провідні фахівці, визначили переможців, які представлять Харківський національний університет внутрішніх справ на обласному рівні:

І місце – Аліна Піліпака, студентка групи Ф-6-ПЗдср-19-3;

ІІ місце – Діана Меланич, студентка групи Ф-6-ПСдср-19-1;

ІІІ місце – Анастасія Рудич, студентка групи Ф-6-ПСдср-19-2 та Проскурня Карина, студентка групи Ф-6-ПЗдср-19-3.