Перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Бортник зустрівся з представниками курсантсько-студентського самоврядування основної бази університету, Сумської філії та Кременчуцького льотного коледжу.

Під час спілкування він наголосив, що курсантсько-студентське самоврядування є невід’ємною частиною вишу. Завдяки небайдужій громадянській позиції та активній роботі представників самоврядування в університеті реалізуються молодіжні програми, проекти, спрямовані на розвиток управлінських навичок, збагачується інтелектуально-духовний потенціал, підвищується професійно-культурний рівень курсантів та студентів. Молодь університету бере активну участь у житті міста, області, країни.

Для представників курсантсько-студентського самоврядування Сумської філії та Кременчуцького льотного коледжу було організовано ознайомчу екскурсію по м. Харкову.