У Харківському національному університеті внутрішніх справ   розпочалася підготовка до єдиного вступного іспиту зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови на здобуття ступеня магістра вищої освіти.

Навчально-педагогічний склад кафедри іноземних мов факультету № 1 розробив програму підготовки до іспиту та організував факультативні заняття з англійської, німецької та французької мов для курсантів четвертого року навчання, студентів та слухачів заочного факультету. Під час роботи розглядаються зміст, мета, структура та завдання іспиту, поглиблюються та вдосконалюються вміння використовувати лексичний і граматичний матеріал. Виконання ознайомлювальних тренувальних тестів підвищує рівень сформованості іншомовної компетентності користувачів.