Представники факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у прес-конференції на тему «Покупці проти шахраїв в Інтернеті та в реальному житті: як захистити себе від недобросовісних продавців», яка пройшла у Харківському прес-клубі.

Декан факультету № 4 підполковник поліції В’ячеслав Марков, старший викладач кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки факультету № 4 майор поліції Олексій Рвачов, курсант 2 курсу Роман Орлов, курсант 3 курсу Тетяна Фролова разом із іншими експертами взяли участь у обговоренні проблем, що можуть виникнути під час купівлі/продажу товарів, замовленні послуг як в реальному житті, так і в мережі Інтернет.

Під час прес-конференції були розглянуті питання: як споживач може захистити свої права; куди можна звернутися громадянину для захисту своїх прав та притягнення до відповідальності шахраїв та недобросовісних покупців; типові шахрайські схеми в мережі Інтернет та реальному житті; як не стати потерпілим від дій шахраїв.

Відеозапис зазначеної прес-конференції можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=ORXpnSmRFy0