Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитро Швець під час засідання ректорату представив колективу вишу керівника Центру Українсько-Польського розвитку при Харківському національному університеті внутрішніх справ (на громадських засадах) доцента кафедри кримінального права та кримінології, кандидата наук з державного управління, доцента Миколу Пахніна. Як зазначив Дмитро Володимирович, нове призначення сприятиме покращенню міжнародної діяльності університету та розвитку партнерських стосунків між поліцейськими вишами країн. Микола Пахнін наголосив: «Польща завжди була, є і буде надійною брамою для входження України в європейський простір. Вона – наш надійний партнер і відданий друг на шляху до європейської інтеграції. Для університету важливо обмінюватися з міжнародними партнерами кращими напрацюваннями підготовки кадрів. Саме на цьому і буде зосереджено основну увагу в діяльності Центру».

Дмитро Швець побажав керівнику Центру успішної роботи, натхнення та дієвих результатів.