Студенти першого курсу факультету № 6 ( група Ф-6-ПЗ-дср-19-1) разом із куратором – доцентом кафедри правового забезпечення господарської діяльності Іриною Василько відвідали «Музей історії економічного судочинства» у Господарському суді Харківської області.

Молодь ознайомилася з історією створення судів в Україні. Були представлені копії документів 20-х років минулого століття, фото з історії господарського суду Харківської області, моменти біографій видатних осіб суду (голів суду, арбітрів, суддів), які зробили вагомі внески у розбудову та вдосконалення вітчизняної системи спеціалізованого економічного судочинства, юнаки та дівчата оглянули відзнаки та нагороди судової системи України та інші цікаві експонати.