Напередодні відзначення 25-річчя Харківського національного університету внутрішніх справ кафедрою правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 було підготовлено та проведено чергове засідання наукового гуртка. Відкрила засідання завідувач кафедри доктор юридичних наук Ольга Гетманець, яка у своїй доповіді розповіла про шлях, який пройшов за 25 років університет та кафедра. Керівник гуртка доцент кафедри, кандидат юридичних наук Ірина Сядриста наголосила, що найважливішою складовою інноваційного оновлення освітнього процесу у вищій юридичній освіті є розвиток науково-дослідної роботи студентів, що дає можливість прискорити набуття необхідних дослідницьких знань та умінь, суттєво розвинути низку особистісних якостей студентів, важливих як під час навчання, так і для подальшої професійної діяльності.