Доцентом кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидатом юридичних наук, старшим науковим співробітником, підполковником поліції Валентиною Гончарук для курсантів четвертого курсу факультету № 1 (навчальна група Ф1-401) проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Господарське право» за темою «Взаємодія слідчих підрозділів та патрульної поліції в службовій діяльності». У проведенні заняття взяли участь поліцейський взводу № 1 роти № 2 батальйону Управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції, капрал поліції Соломія Смолярчук; поліцейський взводу № 1 роти № 4 батальйону Управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції, рядовий поліції Ірина Качула та поліцейський взводу № 1 роти № 2 батальйону Управління патрульної поліції у Чернігівській області Департаменту патрульної поліції, рядовий поліції Максим Кравець.

Поліцейські поділилися з курсантами досвідом практичної роботи, звернули увагу на особливості роботи з документами, тактику спілкування з громадянами, особливості розслідування дорожньо-транспортних пригод, злочинів проти власності, наркозлочинності, сімейного насилля. Обговорювалися питання взаємодії підрозділів.