Доценти кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Дар’я Кригіна та Ірина Кирєєва організували та провели виїзні заняття в Головному територіальному управлінні юстиції в Харківській області з дисциплін «Міжнародне приватне право» та «Екологічне право» для студентів університету (групи ПЗдср 17-1 та ПЗдср 17-2).

Начальник відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Наталя Колотілова ознайомила студентів з особливостями роботи підрозділів управління юстиції, зокрема з їх діяльністю у сферах державної реєстрації актів цивільного стану, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб – підприємців, представників державної реєстрації статутів територіальних громад сіл, селищ, міст, державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та інших. Заступник начальника управління – начальник відділу по роботі з персоналом управління персоналу Головного територіального управління юстиції в Харківській області Тетяна Супруненко роз’яснила студентам про можливість проходження стажування в структурних підрозділах управління юстиції, що викликало особливу зацікавленість майбутніх юристів, які замислюються про свою подальшу професійну долю.