"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Про це заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив сьогодні, 5 листопада, під час презентації Урядом проєкту Бюджету-2020.
«В цілому разом ми доб’ємося підвищення заробітних плат, які потрібні для заохочення на роботу в структурі органів внутрішніх справ, а також плануємо реалізацію кількох масштабних проєктів – нова система охорони морських кордонів та впровадження фотовідеофіксації порушень ПДР. Бюджет буде складати 93 млрд. грн», – зазначив Антон Геращенко. 
За його словами, у наступному році 3200 нових поліцейських офіцерів заступлять на службу в територіальних громадах.
«Це нова якість надання послуг та безпеки у сільській місцевості. Це буде новий дільничний офіцер, який матиме власне приміщення, техніку та автомобіль, що дозволить йому дуже якісно захищати інтереси громадян та створювати безпеку в сільській місцевості. Основна мотивація – я тут живу та працюю», – додав Антон Геращенко.
Продовжується програма отримання житла на умовах пільгового фінансового лізингу для родин поліцейських та рятувальників. 1500 співробітників Національної поліції та ДСНС вже отримують квартири за унікальною програмою кредитування, наступного року отримають ще 2000 родин. 
МВС також виділяє достатньо коштів на нову систему кіберзахисту та оперативного реагування на надзвичайні ситуації та правопорушення.
Наступного року буде запущена 3-річна програма з оновлення парку прикордонних кораблів. 
«Нагадаю, що в Криму після окупації РФ залишилося 19 патрульних катерів і більшість баз нашої прикордонної служби. За 3 роки разом з французькими партнерами ми плануємо побудувати 20 надсучасних прикордонних кораблів за рахунок бюджету. Не може функціонувати держава, коли в неї ненадійно захищений кордон», – зауважив Антон Геращенко.
Продовжується проект закупівлі гелікоптерів у Франції. У 2020 році МВС отримає ще 10 гелікоптерів моделі Н-225, Н- 125 та Н-145 для потреб рятувальників, поліцейських та гвардійців.
«У 2020 році ми плануємо величезний прорив у системі фотовідеофіксації порушень ПДР. За рахунок цього очікуємо значне зниження смертності на дорогах. Війна на дорогах повинна бути закінчена», – сказав Антон Геращенко.

Департамент комунікації МВС України