У рамках профорієнтаційної роботи доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Білоус та студент другого курсу Владислав Витвіцький відвідали Великописарівську спеціалізовану школу імені І.М. Середи, Пожнянський навчально-виховний комплекс та Заводську загальноосвітню школу Великописарівського району Сумської області.

Під час зустрічі учнів ознайомили з умовами вступу та навчання у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ та з можливістю отримання вищої освіти за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» за кошти державного бюджету.

Учні із зацікавленням прослухали інформацію та отримали інформаційно-агітаційні матеріали з необхідною інформацією про Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ.

Сумська філія ХНУВС