Викладачем кафедри юридичних дисциплін Цвітаною Барановою в рамках викладання дисципліни «Кримінальне право» проведено бінарне практичне заняття для студентів 3 курсу денної форми навчання на тему «Попередження злочинів проти статевої свободи та статевої недоторканості особи» за участі заступника начальника – начальника слідчого відділення Сумського районного відділу поліції ГУНП в Сумській області Інги Щербини.

Зустріч вийшла надзвичайно змістовною, важливою для найкращого засвоєння студентами теми, і цікавою. Студентам було надано вичерпні відповіді на всі поставлені запитання, наведено статистику злочинів по Сумському району за 2018–2019 рр. Начальник відділу розповіла про найбільш резонансні кримінальні справи та про свій професійний шлях у поліції.

Сумська філія ХНУВС