Доцентом кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Анною Наумовою спільно з начальником відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Харківського НДЕКЦ МВС України Максимом Кучею проведено бінарне заняття для  іноземних студентів у Харківському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України.

Начальник відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень ХНДЕКЦ МВС України Максим Куча ознайомив студентів зі структурою та особливостями роботи працівників  різних відділів Експертної служби МВС України. Студенти відвідали відділ вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень, де продемонстрували об’єкти експертизи та ознайомили з їх вилученням та дослідженням.