Заступник декана факультету № 6 Оксана Брусакова разом зі студентами факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у заході «Правове кафе», організованого Координаційним центром з надання безоплатної  вторинної  правової допомоги у Луганській та Харківських областях.

«Правове кафе» – це місце, де можна поспілкуватися в невимушеній атмосфері з експертами з правових питань. Студенти університету зустрілися  з  директором Координаційного центру з надання правової допомоги Олексієм Бонюком. Під час зустрічі молодь більше дізналася про безоплатну правову допомогу. Майбутніх юристів, які тільки визначаються з майбутнім напрямом діяльності, цікавило у чому полягає безоплатна правова допомога та як її надають в інших державах. Багато розмовляли про відновне правосуддя, про пілотний проект, який запрацював у шести областях України протягом півроку та своєю успішністю перевищив усі очікування. Олексій Бонюк підкреслив важливість альтернативних способів розв'язання справ про порушення.