Доцентом кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Євгенією Логвиненко спільно з радником/тренером з питань верховенства права Регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу у м. Харків Саером Аммаром було проведено бінарне заняття англійською мовою для курсантів факультету № 3 (група 107) з дисципліни «Правознавство: Конституційне право»» за темою «Правоохоронні органи сучасних держав».

На прикладі Німеччини обговорювалися питання ефективності боротьби правоохоронних органів європейських держав зі злочинністю, оптимізації заходів щодо попередження злочинності тощо. Особливу увагу було приділено розгляду питань, пов’язаних із дотриманням прав людини у правоохоронній діяльності. Також були розглянуті основні положення Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та практика Європейського суду з прав людини, відбулася презентація на тему «Federal System in Germany», яка викликала інтерес у курсантів. Учасники заняття активно обговорювали презентаційний матеріал та задавали змістовні запитання представнику КМЄСу.