Доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 підполковник поліції Руслан Чича та старший слідчий слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Харківській області капітан поліції Денис Масенко для підвищення рівня знань курсантів, а також набуття ними практичних навичок провели у навчальній групі Ф2-17-301 бінарне заняття з дисципліни «Кримінальний процес» за темою «Зупинення та закінчення досудового розслідування». Під час зустрічі обговорили проблемні питання, пов’язані із закінченням досудового розслідування. Представник практичного підрозділу поділився власним досвідом слідчої діяльності та відповів на усі запитання курсантів.