Доцентом кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 полковником поліції Іриною Казанчук разом з iнспектором відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції, лейтенантом поліції Данилом Черкашиним проведено бінарне заняття у навчальній групі Ф4-18-201 у рамках викладання навчальної дисципліни «Адміністративне право і процес» на тему «Органи виконавчої влади як суб’єкт адміністративного права. Правовий статус Національної поліції України як центрального органу виконавчої влади».

Практичний працівник розповів курсантам про специфіку повноважень працівників патрульної поліції, про застосування ними поліцейських заходів під час патрулювання, про реагування на повідомлення про вчинені  правопорушення, про порядок застосування норм чинного законодавства України в процесі розгляду й складення процесуальних документів в справах про адміністративні правопорушення, що підвідомчі патрульній поліції тощо.

Лейтенант поліції Данило Черкашин відповів на запитання курсантів та наголосив на необхідності якісної теоретичної підготовки майбутніх поліцейських для успішної практичної діяльності в патрульній поліції та інших підрозділах Національній поліції України.