Старший викладач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 підполковник поліції Віталій Романюк та старший слідчий слідчого відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров'я особи СУ ГУНП в Харківській області капітан поліції В’ячеслав Ковальчук для підвищення рівня знань курсантів та набуття ними практичних навичок провели у навчальній групі 404 факультету № 1 бінарне заняття з дисципліни «Складання процесуальних документів на стадії досудового розслідування». Тема – «Організація, проведення та процесуальне оформлення обшуку у житлі чи іншому володінні особи».

Під час зустрічі було обговорено проблемні питання, пов’язані з проведенням обшуку в житлі чи іншому володінні особи та окреслили шляхи їх вирішення. Представник практичного підрозділу поділився власним досвідом слідчої діяльності та відповів на усі запитання курсантів.