Доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Олексій Шуміло організував проведення виїзного заняття для студентів вишу випускних курсів у Харківському апеляційному суді з навчальних дисциплін «Сучасні проблеми земельного права» та «Організація роботи органів юстиції». Студенти ознайомилися зі структурою Харківського апеляційного суду, посадовими обов’язками та безпосередньою роботою працівників апарату суду, сформували уяву про роботу судової системи. Екскурсію приміщеннями суду провела прес-секретар Харківського апеляційного суду Євгенія Бондаренко. Провела зустріч зі студентами секретар судової палати з розгляду цивільних справ суддя Алла Котелевець.

Студенти отримали можливість бути присутніми при розгляді судової справи, а також цього дня відвідали місцеве регіональне відділення Національної школи суддів України та зустрілися з директором Валентиною Коржик.

Такі виїзні заняття допомагають формувати у майбутніх фахівців повагу до суду, підвищують рівень правової культури, обізнаність про порядок захисту прав і свобод людини та реалізацію принципу гласності судового процесу.