Професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 кандидат юридичних наук, доцент Андрій Войціховський та фахівці відділу міжнародного співробітництва Олександр Кущев та Наталія Довгополик взяли участь у регіональному семінарі-тренінгу за темою «Протидія гібридним загрозам у рамках діяльності Платформи Україна-НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні».

Метою заходу було підвищення рівня розуміння стосовно засобів запобігання, виявлення та протидії гібридним загрозам, зокрема в інформаційному полі, а також покращення поінформованості з проблематики євроатлантичної інтеграції України.

Захід проходив за участі представників державного сектору управління та місцевого самоврядування, експертів неурядових організацій, науковців та представників іноземних дипломатичних представництв та міжнародних організацій в Україні.