З нагоди ювілейної дати – 25-річчя Харківського національного університету внутрішніх справ у Шевченківській аудиторії відбувся IІ тур творчого конкурсу серед курсантів та студентів, який організували й провели викладачі кафедри українознавства факультету № 2. У ньому взяли участь 42 представника від усіх факультетів вишу. Тема твору – «ХНУВС: учора, сьогодні, завтра».

За результатами конкурсу визначено переможців. Серед курсантів І місце посіла курсант факультету № 2 Софія Литвиненко, ІІ місце посіла курсант факультету № 3 Євгенія Акуленко, ІІІ місце розділили курсанти факультету № 1 Ірина Линник та Віталій Найда. Серед студентів І місце посіла студентка Карина Проскурня, ІІ місце зайняла студентка Хазангюль Мамедова, ІІІ місце – студентка Асмік Хачатрян.