Представники навчально-методичного відділу та відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи Харківського національного університету внутрішніх справ провели зустріч з курсантами випускних курсів факультетів №№ 1, 2 та 4 щодо їх подальшого продовження навчання в магістратурі університету.

Курсантам розповіли про складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування, а також про терміни та умови реєстрації на сервері Українського центру оцінювання якості освіти.

Випускникам також повідомили, що у них є додаткова можливість готуватися до складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування з допомогою науково-педагогічного складу університету та на сервері дистанційної освіти http://d-learn.in.ua/moodle.

Юнаків і дівчат закликали використати весь потенціал, можливості та ресурси університету для набуття професійних навичок, для зростання як особистості задля майбутньої успішної кар’єри.