Для працівників Харківського національного університету внутрішніх справ відділом міжнародного співробітництва була організована лекція на тему «Особливості підготовки до іспитів з іноземної мови». Спікером заходу стала консультант Cambridge University Press Тетяна Шелепко.

Під час лекції спікер ознайомила учасників зі змінами у Кембріджських іспитах у 2020 році навичками роботи над письмовою частиною іспиту, використанням різноманітних методик у процесі викладання іноземної мови тощо. Представниками компанії «Лінгвіст» також було продемонстровано матеріали, які можуть бути корисними у процесі підготовки до складання іспитів з іноземної мови.

Захід проводився англійською мовою. Після завершення лекції три учасника отримали подарунки від  Cambridge University Press, а всі присутні отримали сертифікати учасників.