Бібліотека університету отримала в дар від авторського колективу Харківського національного університету внутрішніх справ монографію «Правове регулювання безпеки господарської діяльності в Україні» за загальною редакцією доктора юридичних наук, професора Ольги Гетманець. Видання присвячено 25-річчю ХНУВС.

У монографії розкриваються правові основи, стан та перспектива законодавчого врегулювання безпеки господарської діяльності в Україні. Досліджується сутність фінансової, екологічної, хімічної, науково-технічної безпеки господарської діяльності, повноваження органів державної влади та місцевого самоврядування, викривачів та інших суб’єктів щодо забезпечення безпеки господарювання в Україні.

Сформульовані правові принципи безпеки господарювання в Україні та підстави притягнення порушників законодавства щодо забезпечення стабільності та безпеки діяльності суб’єктів господарювання до юридичної відповідальності.

Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з виданням.