Перший ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Олександр Бандурка провів лекцію для курсантів, присвячену 25-річчю створення університету. Олександр Маркович розповів про основні етапи становлення вишу, який першим в Україні почав готувати кадри для правоохоронної системи нашої держави, про те, як формувалися структура університету, з’являлися нові підрозділи, зростав і набував досвіду науково-педагогічний колектив, формувалися наукові школи та багато іншого. Відзначив Олександр Маркович і випускників, якими університет пишається, і які щороку збираються у стінах рідної Альма Матер, щоб поринути у спогади найщасливіших років навчання, згадати своїх вчителів та наставників, поділитися своїми успіхами та досягненнями. Багато випускників університету обіймають керівні посади, відомі в державі люди, і це – найвища нагорода для колективу вишу, визнання високого статусу закладу освіти, який постійно рухається уперед, активно впроваджує новації, пам’ятає і шанує свою історію задля нових звершень і перемог.