Курсанти факультету № 1 (група 203) разом із куратором – викладачем кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Іриною Нечаєвою відвідали Національну виставку собак всіх порід «Club № 1 Fest», яка проходила на території арт-заводу «Механіка. Інша Земля». У рамках виставки відбувся ювілейний кінологічний фестиваль, присвячений 95-річчю Харківського обласного племінного центру собаківництва – першого в Україні кінологічного клубу, який починає свою історію з 1924 року. Ця дата є визначною для української кінології, початок розвитку якої було закладено саме в Харкові.

У рамках фестивалю проходила Національна виставка собак всіх порід та п'ять монопородних виставок. Гості заходу побачили понад 600 собак різних порід. Відбулися й показові виступи з дог-фрізбі, фрістайлу, спортивного захисного дресирування, прикладного захисного дресирування. Взяв участь у фестивалі й Кінологічний центр ГУ НП в Харківській області.