Відділом рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи для учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл №№ 4, 31, 33 м. Краматорськ Донецької області було проведено ознайомчу екскурсію з Харківським національним університетом внутрішніх справ.

Під час екскурсії школярі оглянули навчально-тренувальні полігони – відділ поліції, криміналістичний полігон, центр протидії кіберзлочинності та моніторингу кіберпростору, мультимедійні та стрілецькі тири, ознайомилися з експонатами університетського  музею, побували на стадіоні «Динамо-Арена». З учнями поспілкувався ректор університету полковник поліції Дмитро Швець, який розповів про університет та запросив хлопців і дівчат після закінчення школи вступати до вишу.